Автор Тема: "Черный список" магазинов, СТО, заправок итд... куда не стоит ездить  (Прочитано 6079 раз)

Оффлайн alexrvАвтор темы

• Президент клубу
  • Ветеран
    • Автомобільний клуб міста Рівне
  • Автомобиль: Skoda SuperB 1,8Т, Косміч 2141 2,7 Biturbo, BMW 735 e32 (була), Mitsubishi Galant (була), Audi a8 4.2 Quattro
grinder,
В Автосвит, давно не заезжаю, тупо неадекваты, особенно баба-продавщица.
Skoda SuperB 1,8Т Chip

LJ

• Гость
Динамо : там де шрот самий верхній дєд просто космос, ще коли в мене було берлінго прийшов до нього за оригінальной магнітолой ціна якій 100 грн він захотів 400, я спитав вона ще чай ,каву робить? чи можна в інтернет зайти ))? І тут прозвучало таке шо мене просто порвало- ВОНА З ГОЛОСОВИМ GPS! мля як я ржав. Короче потім прийшов по диски на кліпсу і він мені питався впарить 5х112 на німця і то R14 .Казав зато класні, представ собі який буде відон у машини на 14 ...короче хочете поржать то ідіть до нього а нє то вообще обходьте стороною

LJ

• Гость
Шрот на мототреці обїзжайте стороною

Оффлайн SashulkaB3

• Driver
  • Ветеран
  • *
  • Автомобиль: VW Passat B3
Шрот на мототреці, то здирники :( Дві пластмаски тріснуті продали за 30грн. :shok:
На Динамо 3р.13м. - пацани лінуються подивитись каталог і дати те шо тра. Раджу перед тим як ідти, самі випишіть код деталі і предьявіть їм. :yes:
DAS AUTO

Оффлайн SashulkaB3

• Driver
  • Ветеран
  • *
Зате на  Автобазарі що на Відінський антифризи дешевші на 10-20грн. чим на Динамо :D
DAS AUTO

Оффлайн alexrvАвтор темы

• Президент клубу
  • Ветеран
  • Автомобиль: Skoda SuperB 1,8Т, Косміч 2141 2,7 Biturbo, BMW 735 e32 (була), Mitsubishi Galant (була), Audi a8 4.2 Quattro
. А шрот нормальний на Млинівській тільки (ну і часом на Черняка)

це від настрою власника або на чому приїхав/як вдягнений. Іноді ціни лупит дорожчі ніж за нове
Skoda SuperB 1,8Т Chip

Оффлайн alexrvАвтор темы

• Президент клубу
  • Ветеран
На рахунок АЗС не подобається бензин на ВОГ.
Skoda SuperB 1,8Т Chip

grinder

• Гость
Я газом заправился недавно на ОККО, машину чуть дергало на малых оборотах, пока не долил с заправки за Фоззи приходилось подгазовывать.

Оленька

• Гость
На рахунок АЗС не подобається бензин на ВОГ

підтримую... Волтону Дякуючи, заправилась на УкрНафті і здивувалась тому що машина стала в нормальний витратний режим ..

Оффлайн alexrvАвтор темы

• Президент клубу
  • Ветеран
підтримую... Волтону Дякуючи, заправилась на УкрНафті і здивувалась тому що машина стала в нормальний витратний режим ..

А ще там сильно не доливають, коли заправив в каністру то побачив недолив
Skoda SuperB 1,8Т Chip

Оленька

• Гость
то побачив недолив

і що нічого не сказав? :shok:

rovenskiy

• Гость
ВОГ на Бандери. ТУпо ацке место. Всі сука царі, в параше вонь і грязь. В пісту їх!

Оффлайн alexrvАвтор темы

• Президент клубу
  • Ветеран
ВОГ на Бандери. ТУпо ацке место. Всі мля царі, в параше вонь і грязь. В пісту їх!

Я ж про що і кажу, зажралися вони там.  Гроші заставляють нести самому. Якщо я сам несу, то мені тоді не впадло і самому заправити. Короче бидлота там
Skoda SuperB 1,8Т Chip

Оффлайн SashulkaB3

• Driver
  • Ветеран
  • *
На УКР-нафті окрім дійсно хорошої якості бензину, дають непогану решту грошей!!! Вчора заливши 5л. бензу в канистру віддав грошей 50грн. і решти отримав 32 :shok: Я був радий ако слон :yahoo:
DAS AUTO

Оффлайн alexrvАвтор темы

• Президент клубу
  • Ветеран
Skoda SuperB 1,8Т Chip