Автор Тема: "Черный список" магазинов, СТО, заправок итд... куда не стоит ездить  (Прочитано 6080 раз)

dr. Shark

• Гость
Я ж про що і кажу, зажралися вони там.  Гроші заставляють нести самому. Якщо я сам несу, то мені тоді не впадло і самому заправити. Короче бидлота там

про гроші,то заправщик не має права їх брати(це є в договорі),а туалети повинні митись кожну годину,як на Окко.

Оффлайн Koss

• BYOB CS Team
  • 3асновник клубу
  • Ветеран
  • **
  • Автомобиль: 2141 V6Т, A8 4.2
про гроші,то заправщик не має права їх брати(це є в договорі),а туалети повинні митись кожну годину,як на Окко.

Вибач, але це їхні внутрішні проблеми. Якщо його робота заключається тільки щоб "всунути пістолет" і спитати "який?", то нах тоді такий сервіс потрібен?!

Оффлайн shadow

• Новичок
  • *
Пробачте, але так "зажратись", щоб і гроші лінуватися занести - це вже "перебор"))) П.С. А пістолет в бак заправщик вставляє, щоб ви свої ніжні руці не забруднили і "шмоточки" від Кляйна))) Часто заправляюся на ВОГ, на Бандери - хороша маленька заправка, з адекватним персоналом. Тільки тітонька там не дуже адекватна)
Переходя улицу на зеленый свет, верьте в торжество справедливости!

Оленька

• Гость
Тільки тітонька там не дуже адекватна)

то неадекватна тітонька в сервіс входить

Оффлайн ANDRON

• Driver
  • Старожил
  • *
  • Автомобиль: Сенс
Для тих хто на газу!!!! Не вздумайте заправляться на новій заправці що на Білій зліва перед виїздом на Млинівську! Один раз заправився там мабуть і останній :threat: із заправлених 28л оказалось 22л! Перевірено так як виїздив балон під "0". На нормальній заправці при такій кількості газу наїзжаю 400км тут на 300км вже його нестало  :threat: :threat:

Оффлайн shadow

• Новичок
  • *

то неадекватна тітонька в сервіс входить

Якби вона молодша і адекватніша, то я б і не проти, щоб вона в сервіс входила :yes:

rovenskiy

• Гость
хороша маленька заправка, з адекватним персоналом. Тільки тітонька там не дуже адекватна)

Адекватним? Там є один заправщік, ну фашист вилитий, неоноразово конфліктували з ним. А занести гроші мені дійсно впадло, да я зажрався, це не мої обов"язки, я плачу гроші за бензин у вартість якого входить сервіс і зарплата працівників. То виходить я переплачую коли немає сервісу? А тітонька білявка струнка трохи за 30 років?

Оффлайн proteus

• BYOB CS, H-F Team
  • 3асновник клубу
  • Ветеран
  • **
  • Автомобиль: Opel Omega B
ПОгоджуюсь на рахунок заправки ВОГ на Московській ... Тільки якось з персоналом все гуд але ось найопують там по чорному ... Один раз влив 10 літрів то лампочка навіть не погасла (це при тому що горить вона на остатку 10 літрів) .. поїхав думав що під уклоном машина стоїть .. то так сцуко вона і не погасло пстц ...

Єдиний + це те що від мене це найближча барижня (маю наувазі якщо післі 11 купувати), яка працює цілодобово і в якій є пиво )))

Оффлайн shadow

• Новичок
  • *
rovenskiy,  Я б сказав, що їй далеко за 40, але білявка - це правда :D. Чесно кажучи, я дивуюся, як можна стільки колупати своє  авто і при цьому лінуватися занести гроші. Якщо пам"ятаєш, то років 10 тому, ніхто про "пістолетчиків" не чув, і нічого, всі справно носили гроші і тицяли пістолет в бак :yes: А персонал там просто цікавий, вони трошки неординарні, але гарно розуміють те - що з них вимагається ;) На рахунок недоливу, нічого не можу сказати, ніколи не помічав на жодній заправці, хоча, можливо, я просто заправляюся не менше аніж на 100 грн., тому лампочка у мене тухне завжди :) (на тих авто, на яких вона є :rolff:)

ZLAJAPYLJA

• Гость
точно позажирались ми  з чого проблему робимо - тог ????

rovenskiy

• Гость
Чесно кажучи, я дивуюся, як можна стільки колупати своє  авто і при цьому лінуватися занести гроші.

Тому що я зажрався і мені впадло. Не розумію толк в заправщиках тоді? Пістолет вставить і все? Дехто з них навіть лючок баку закрити не може, і тобі не скаже що не закрив, а ти їдеш як лох з відкритими "дверями". Нащо ті заправщики?

Оффлайн alexrvАвтор темы

• Президент клубу
  • Ветеран
    • Автомобільний клуб міста Рівне
  • Автомобиль: Skoda SuperB 1,8Т, Косміч 2141 2,7 Biturbo, BMW 735 e32 (була), Mitsubishi Galant (була), Audi a8 4.2 Quattro
Тому що я зажрався і мені впадло. Не розумію толк в заправщиках тоді? Пістолет вставить і все? Дехто з них навіть лючок баку закрити не може, і тобі не скаже що не закрив, а ти їдеш як лох з відкритими "дверями". Нащо ті заправщики?

+1 Тоді смисл тримати заправщиків відпадає. З таким успіхом і сам можу пістолет вставити, і сам заправити.
Skoda SuperB 1,8Т Chip

Kulishov

• Гость

+1....на деяких заправках сам відкриваю лючок, вставляю пістолет, сам несу гроші в касу, а потім сам той лючок і закриваю....а він тільки стоїть і караулить той пістолет......

Оленька

• Гость
Нащо ті заправщики?

якщо до мене заправщики не підходять через 2-3 хв. я їду на іншу заправку.. от і все вирішення проблеми

Оффлайн SashulkaB3

• Driver
  • Ветеран
  • *
  • Автомобиль: VW Passat B3
А я за станом лючка незажираючись дивлюсь в праве зеркало :D + до всього моя кришка бензобака має трищалку, тріщання якої свідчить по закриття горловини, а чути цей триск даже в салоні :good: Даст іст контроль колеги :D :fa-fa: УКР-нафта бармаки рулить :good:
DAS AUTO