Автор Тема: "Черный список" магазинов, СТО, заправок итд... куда не стоит ездить  (Прочитано 6309 раз)

rovenskiy

• Гость
до всього моя кришка бензобака має трищалку, тріщання якої свідчить по закриття горловини, а чути цей триск даже в салоні

У мене тоже тріщить. Я мав на увазі зовнішню дверку. От її якраз і не вміють закривати.

Kulishov

• Гость
У мене тоже тріщить.

Це походу якщо не на всіх, то на багатьох авто така фігня є.....
Я мав на увазі зовнішню дверку. От її якраз і не вміють закривати.

+1....деколи навіть відкривати....

Не знаю чи писали вже тут, але на заправці АВІАС що на виїзді з рівного в сторону Дядькович, бенза повне лайно. На інших заправках цієї фірми бенза більш-менш. А ось на Черняка (кафе Зустріч) та на кінцевій 7-9 тролейбуса (Півнінчний) бенза взагалі супер :good:

dr. Shark

• Гость
Не знаю чи писали вже тут, але на заправці АВІАС що на виїзді з рівного в сторону Дядькович, бенза повне лайно. На інших заправках цієї фірми бенза більш-менш. А ось на Черняка (кафе Зустріч) та на кінцевій 7-9 тролейбуса (Півнінчний) бенза взагалі супер :good:

Маленький секрет,цей бензин іде з одних тих самих емкостей

Kulishov

• Гость

хз....це мої відчуття по їзді на одній і тій самій машині...тільки заправлявся в різних місцях...

rovenskiy

• Гость

да, но на одній заправці ти заливаєш свіжопривезений бенз, а на іншій остатки з дна з осадом, смолами і брудом.

Оффлайн shadow

• Новичок
  • *
да, но на одній заправці ти заливаєш свіжопривезений бенз, а на іншій остатки з дна з осадом, смолами і брудом.

Так то воно, так. Але ти можеш заправитися залишками пального на будь-якій з заправок :yes:
Переходя улицу на зеленый свет, верьте в торжество справедливости!

Оффлайн SashulkaB3

• Driver
  • Ветеран
  • *
  • Автомобиль: VW Passat B3
Розвозчик пального мені сказав/порекомендував брати пальне тільки зранку, допоки його насос нерозбовтав!!!
DAS AUTO

Kulishov

• Гость
Так то воно, так. Але ти можеш заправитися залишками пального на будь-якій з заправок

повністю підтримую......але саме на цих заправках які я написав вище отакі от розклади з бензою....

ЮRchello

• Гость
ТОР 10 черного списка закрывает рынок "Динамо". Само название об этом говорит. Не говорю о всех, но вчера столкнулся с такай ситуацией: срочно нужно было найти Датчик скорости, времени бегать по базару совсем не было. Подскакиваю на первый ряд. На вопрос сколько получаю ответ- 80 без торга. Благо нужна ещё лампочка. Попадаю на 2-3 ряд. Не поверите не 75 не 85, а 50грн(в упаковке+ с согласием на возврат если что не так). Вот такой разброс в ценах.

Оленька

• Гость
Вот такой разброс в ценах.

ну так на то він і базар.... пройтися , подивитися, поторгуватися.... Перші ряди завжди(по маркетингових дослідженнях) мають дорожчу вартість на товар

Оффлайн YURK

• Постоялец
  • Автомобиль: VW
Ну так на датчики є така тєма як фірма... німецький по одній ціні, польський по іншій.. можливо просто на датчики були різні виробники?? а не накрутки....?

rovenskiy

• Гость
а не накрутки....?

На Динамо адна і та сама річ, фірма, марка може стоїти по різному. Все залежить від продавця. На середньому ряду телдо продає гофри, залізяки, труби, стронгери і тд. Так в нього ціни залежать куй зна від чого. На одну і туж річ може називати різну ціну. Якийсь сцуко проблематичний пасажир. А коли вертаєш щей 5 гривень відмінусовує.

SerSm

• Гость
я коли купував на свій ВАЗ запчастини, брав у одного дядька в 3 ряді ,в нього 2 кіоска. Потім мене завели в перший ряд, так там ті самі запчастини дешевші. Але всеодно треба перед покупкою, якщо є час, моніторити ціни і в магазинах

Оффлайн alexrvАвтор темы

• Президент клубу
  • Ветеран
    • Автомобільний клуб міста Рівне
  • Автомобиль: Skoda SuperB 1,8Т, Косміч 2141 2,7 Biturbo, BMW 735 e32 (була), Mitsubishi Galant (була), Audi a8 4.2 Quattro
100% базар Динамо дінамить. В магазині тіж самі запчпстини коштують набагато дешевше
Skoda SuperB 1,8Т Chip

Оленька

• Гость
моніторити ціни і в магазинах

можна подумати  про це ніхто не знав...